ПАТ"Мелком"

ПАТ "МЕЛІТОПОЛЬСЬКИЙ КОМПРЕССОР"

ПАТ “Мелітопольський компресор” – провідне підприємство СНД у сфері компресоробудування.
Завод заснований в 1930 році і більше 80 років розробляє і виробляє високоякісне компресорне та насосне обладнання з широким спектром технічних характеристик, великою областю застосування.

Устаткування ПАТ “Мелком” застосовується в нафтогазовій, вугільній, хімічній, харчовій, суднобудівної, металургійної промисловості, геології, сільському господарстві, будівництві, авіації, житлово-комунальному господарстві та інших галузях економіки. Найпоширеніші компресори загальнопромислового призначення, що випускалися підприємством в останні 50 років.

Ми пропонуємо споживачам стисненого повітря концепцію переходу від енергоємних технологій виробництва стисненого повітря централізованими компресорними станціями до економічного принципу виробництва потрібної кількості стисненого повітря в потрібному місці. Що випускається нами ряд компресорів, продуктивністю від 0,3 м3 / годину до 8 м3 / хв, дозволяє встановлювати потрібний компресор безпосередньо на об’єктах, які споживають стиснене повітря. При цьому значно зменшуються витрати на електроенергію (до 50%), на обслуговування компресорної станції і комунікацій. При необхідності ремонту або заміни споживачам пропонуються різні варіанти: поставка нового або капітальний ремонт старого обладнання з можливістю проведення пуско-налагоджувальних робіт, поточний і плановий ремонти, які можуть проводитися на заводі або у споживача. Крім того, підприємство має можливість модернізувати ряд знаходяться в експлуатації компресорів, поліпшивши тим самим їх технічні характеристики. Система управління якістю підприємства сертифікована по ISO9001: 2008.

Компресори високого тиску

(150-200 атм) компресори повітряні поршневі електричні.

Компресори шестерні, газодувки, повітродувки.

Компресори повітряні ротаційні, електричні, газоущільнені.

Вакуум насосы

НАСОСЫ ВАКУУМНЫЕ типа ДВН

Компрессоры низкого и среднего давления.

Поршневые воздушные электрические компрессорные установки.